0

گیج فشار مکانیکی با سیگنال خروجی

10 / 10
از 1 کاربر

Bourdon tube pressure gauge with output signal

ابزار دقیق >> فشار >> نمایش باسیگنال خروجی >> WIKA Pressure safety >>
کد کالا : 6
معرفی به دوستان :

در صورتیکه محصول مورد نظر شما در لیست محصولات ما موجود نبود از گزینه ثبت سفارش در بالای صفحه اصلی سایت استفاده کنید تا در اسرع وقت برای شما تهیه شود . 

بررسی تخصصی و اجمالی

WIKA از برند های برتر کانادایی در زمینه تولید و توسعه ابزار دقیق موجود در ایران بوده و موارد استفاده زیادی در زمینه نفت و گاز و ساخت تجهیزات مانند کمپرسور و پمپ و سایر صنایع مانند صنایع غذایی و تولیدی مانند تولید روغن های خوراکی و صنعتی ، بویلر ها و صنایع تهویه مطبوع و برودتی مورد استفاده قرار میگیرد و دارای خدماتی همچون ارائه مدرک کالیبراسون ، گارانتی ، و تنوع بالای محصولات که در تفاوت نحوه نمایش و نازل ورودی ساعت آن قابل انتخاب می باشد .

این برند ابزار دقیق با ارائه محصولات با متریال متفاوت و رایج بازار در نازل و ساعت نمایش دهنده و سایر تجهیزات امکان استفاده در تمامی تجهیزات با هر متریالی و همچنین محیط های کاری مرطوب ، خورنده و سمی را فراهم نموده تا ابزار دقیق WIKA جزو بزرگترین و پرکاربرد ترین محصولات مورد استفاده در صنعت ایران باشد . 

عملکرد 

این ابزار دقیق ( Instrumentation ) از 2 بخش مکانیکی و الکترونیکی تشکیل شده است . بخش نمایشگر آن که بصورت مکانیکی (Bourdon tube) بوده و بخش الکترونیکی آن شامل تراشه ای است که همراه با یک سنسور یک سیگنال خروجی را طبق خواست اپراتور ارسال میکند . این ابزار دقیق علاوه بر نمایش فشار میتواند سیگنالی به عملگر قطع و وصل تجهیز یا تابلو فرمان فرستاده و جریان سیال را قطع و وصل کند و در زمینه ایمنی ( safety ) مورد استفاده قرار گیرد .

متریال 

 این ابزار دقیق از نازل با متریال آلیاژ استاینلس استیل ( stainless steel ) ساخته شده و مناسب تجهیزات با این آلیاژ می باشد . این تجهیز با کاور استیل (Stainless Steel) ارائه شده و قابل استفاده می باشد .

نمایش


این تجهیز از تکنولوژی صفحه نمایش مکانیکی (Bourdon tube) بهره مند بوده که این قابلیت را به تجهیز داده تا بتوانید فشار را در حالت ایمن خوانده حتی اگر برق منبع تغذیه قطع شود .

شرایط کاری

 

display rang of pressure 0---0.6 bar to 0---1600 bar

 

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()